► sobota 20. 1. 2018 / 10:00 hod. / Dům Štěpánka Netolického / Třeboň / Divadelní představení / K výstavě Hadí muž a tanečnice / Bosé nohy a jiné zajímavosti. Divadelní představení O Psu Pes, kombinující loutkové divadlo s živými herci, je určeno všem milovníkům psů a blues. Příběh o pejskovi jménem Pes odloženém na skládce není jen o cestě za domovem a přátelstvím, ale také příběhem o tom, jak může takové zvíře doma přispět k lepším vztahům mezi členy lidské rodiny a silou psí oddanosti i paličatosti udělat z jedné ukřičené, rozmazlené holčičky láskyplnou a pečující paničku. Hrají Marek Menšík a Sofie Adamová.

 

► sobota 27. 1. 2018 / 15:00 – 17:00 hod. / Zámecká jízdárna / Hluboká nad Vltavou / Komentovaná prohlídka k výstavě Tereza z Davle / Neue MädchenRáda bych Vás pozvala na svou poslední komentovanou prohlídku ke své výstavě v Alšově jihočeské galerii, která končí 11. 2. 2018. Nechte se vtáhnout do světa klasické černobílé fotografie aktu a vychutnejte si nádherný prostor Zámecké jízdárny v Hluboké nad Vltavou. V tomto termínu se uskuteční dvě komentované prohlídky a to od 15:00 a 16:00 hodin. Pro velký zájem je nutné si vstupenky včas rezervovat na pokladně AJG na telefonu 387 967 041 nebo na emailové adrese: office@ajg.cz. Vstupné: 120,- Kč.

 

► sobota 27. 1. 2018 14:00 – 17:00 hod. / Dům Štěpánka Netolického / Třeboň / Cirkusová škola K výstavě Hadí muž a tanečnice / Bosé nohy a jiné zajímavosti. V pohybové dílně plné ekvilibristiky se zájemci naučí zábavnou formou využít různé cviky a další žánrové prvky, které využívají při svých představeních cirkusoví umělci. Přijďte zažít vzrušující a napínavé odpoledne s akrobacií, žonglováním a klauniádou pod lektorským dohledem Vyacheslava Nechunaeva.

 

► sobota 3. 2. 2018 / 15:00 hod. / Dům Štěpánka Netolického / Třeboň / Komentovaná prohlídka k výstavě Hadí muž a tanečnice / Bosé nohy a jiné zajímavosti. Komentovaná prohlídka Štětcem po manéži, poodhalí návštěvníkovi malířské a kreslířské zaujetí pro pouliční a alternativní formy dramatického umění a podrobně se zaměří na různorodá výtvarná pojetí a styly. Výstavou Vás provede Miroslav Růžička, vedoucí oddělení prezentace sbírek a kurátor grafiky a fotografie AJG.

 

                                                                                    
► sobota 4. 3. / 16:00 hod. /