► pátek 22. 9. / od 19:30 hod. / Zámecká jízdárna / Hluboká nad Vltavou / Koncert komunitního pěveckého sboru - International School o Prague.

 

► sobota 23. 9. 10:00 – 18:00 hod. / Zámecká jízdárna / Hluboká nad Vltavou / Válka prochází žaludkem ... Přijďte se podívat na mimořádnou výstavu dobových předmětů, která zajímavým způsobem rozšíří pohled na dané období a právě probíhající výstavu: Válečné plakáty 1914–1918 / Zbraň z barev a papíru. Těšit se můžete na polní kuchyni a jídlo z období první světové války, speciální komentovanou prohlídku výstavy v dobové uniformě společně s kurátorem výstavy Janem Törökem a další program, který myslí na děti i dospělé.

 

► sobota 23. 9. / od 15:00 hod. / Zámecká jízdárna / Hluboká nad Vltavou / Komentovaná prohlídka stálé expozice: Meziprůzkumy / Sbírka ajg 13002017, s autory a kurátory Mgr. Hynkem Látalem, PhD. a Mgr. Martinem Vaňkem, která představí zajímavosti z vývoje expozice, jejíž koncept se každý rok rozvíjí o nové výtvarné intervence současných umělců.

 

► pondělí a úterý 2. a 3. 10. / od 9:00 hod. / Mezinárodní muzeum keramiky / Bechyně / Mezinárodní konference: Zahradní architektura první poloviny 20. Století, na téma: Osobnosti zahradního umění na našem území a v zahraničníObjekty zahradního umění a jejich obnova na našem uzemí a v zahraničí, Aplikovaný výzkum a další.

 

► sobota a neděle 14. a 15. 10. / 9:00 – 18:00 hod. / Zámecká jízdárna / Hluboká nad Vltavou / Dny otevřených ateliérů 2017 Mezi sochami a obrazy ... Přijďte se podívat na díla středověkého, moderního a současného umění společně v jednom vzájemně provázaném celku, vyzkoušet výtvarnou dílnu se širokým spektrem uměleckých technik a na komentované prohlídky šité na míru dětem ale i dospělým.

 

 

                                                                                    
► sobota 4. 3. / 16:00 hod. /