přednáška | vliv současné vizuální kultury na dětskou výtvarnou tvorbu inspirovanou skutečností

přednáška | vliv současné vizuální kultury na dětskou výtvarnou tvorbu inspirovanou skutečností

Přednáška | Vliv současné vizuální kultury na dětskou výtvarnou tvorbu inspirovanou skutečností

Kdy | 14. 10. 2025 | 16:30 - 17:30

Kde | Wortnerův dům, ČB

Vstup | zdarma

Jak ovlivňuje současná vizuální kultura a digitální média dětskou výtvarnou tvorbu inspirovanou skutečností?

Přijďte si poslechnout zajímavou přednášku Mgr. et Mgr. MgA. Petry Vichrové, Ph.D. a zapojte se do diskuze o proměnách výtvarného vzdělávání v dnešní době.

Studenti KVV PF JU mají navíc volný vstup do stálé expozice AJG (po předložení studentského průkazu).

Přednáška Petry Vichrové vychází z autorčiny odborné studie zveřejněné v roce 2023.

Petra Vichrová je vysokoškolská pedagožka a výtvarná umělkyně. Působí na Katedře výtvarné výchovy Pedagogické fakulty JU v ČB, věnuje se teorii výtvarného vzdělávání, malbě a vedení ateliéru Vipart v Českých Budějovicích.

Závěrem se můžete těšit na otevřenou diskuzi a pozvánku k účasti na projektu Alšova země 2026. Přednáška je doprovodným programem k výstavnímu projektu Alšova země, který pořádá Edukační oddělení AJG.

Srdečně zveme pedagogy, studenty i širokou veřejnost!

 
 

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb.